Assassin Brno

Přihlášení

zapomenuté heslo

Kalendář

 • Registrace
  do 5. října 2023
 • Pohovor u Společnosti
  9. - 12. října 2023
 • Úvodní schůzka Donů
  17. října 2023
 • Start hry
  19. - 20. října 2023
 • Mezihra
  15. listopadu 2023
 • Konec hry
  30. listopadu 2023
 • Valná hromada Společnosti
  6. prosince 2023

Sledujte nás

Princip hry Assassin Brno

Assassin Brno je hra, ve které se na přibližně šest týdnů staneš lovcem i lovnou zvěří nejen v ulicích Brna. Kolem 150 hráčů vidí tvou fotografii a jméno, ty vidíš všechny ostatní. To je vše. Zbytek už je na tobě a tvé šikovnosti vyšťourat si další informace na potenciální oběť.

Ale nejsi na to sám. Všichni hráči jsou rozděleni do skupin maximálně po dvanácti. V těchto "Famigliích" si členové velmi důvěřují, často může na ostatních záviset tvoje přežití. Pokud chceš být ve Famiglii s kamarádem, zadáte při zápisu společný kód, pokud nikoho nemáš, přiřadí tě organizátoři podle jejich nejlepšího svědomí, abys měl šanci si hru co nejvíc užít.

Hlavní náplní podzimní hry je nalezení a symbolické zavraždění protivníků v reálném světě. Vražda probíhá "podříznutím" oběti zubním kartáčkem po přední straně krku. Assassin na sebe zbytečně neupozorňuje a ani oběť nic nemá tušit. Dostat hráče z libovolné cizí Famiglie můžeš kdykoliv a kdekoliv. Snad jen, někdy je lepší si počkat na druhou příležitost, než se zběsile vrhat po oběti a způsobit jí nepříjemnosti.

Když už se to stane a ty herně skonáš, nic není ztraceno. Pro někoho je to možná lepší než být neustále ve zdravém stresu a paranoidní. Dál můžeš pomáhat zjišťovat informace na hráče, plnit speciální mafiánské úkoly anebo se dokonce pokusit vyhrát svůj život zpět. Někdy to závisí na snaze, jindy na šikovnosti nebo štěstí.

Poslední důležitou informací je, že vůbec žádná z aktivit v rámci hry není povinná, sám si zvolíš, kam půjdeš a kam ne. Pokud tě hra přestane bavit, nemusíš dělat vůbec nic - třeba stejně přežiješ až do konce.

Zaujala tě naše hra? Tak se zaregistruj! Pokud tě ještě něco zajímá, neboj se nám napsat na kontakt dole, ale předtím si ještě přečti pravidla.