Assassin Brno

Přihlášení

zapomenuté heslo

Kalendář

 • Registrace
  do 5. října 2023
 • Pohovor u Společnosti
  9. - 12. října 2023
 • Úvodní schůzka Donů
  17. října 2023
 • Start hry
  19. - 20. října 2023
 • Mezihra
  15. listopadu 2023
 • Konec hry
  30. listopadu 2023
 • Valná hromada Společnosti
  6. prosince 2023

Sledujte nás

Jarní část

Účastnit se jarní části hry Assassin Brno je prestižní výsadou pouze tří nejúspěšnějších Famiglií z části podzimní. Dvě rodiny postupují na základě bodového skóre za vraždy a živé, třetí podle úspěšnosti v ostatních aktivitách.
Jarní část má podobu velké víkendové hry, ve které se assassini zdokonalují v dalších mafiánskách aktivitách a činnostech. Většinou se koná v Brně, ale již třikrát přesáhla až daleko za hranice města - Mikulov (2012), Kroměříž (2014) a Třebíč (2018).
První jarní část se odehrála v ročníku 2009/10.


Třebíč (2017/18)

9. jarní část hry Assassin Brno se uskutečnila v západomoravské Třebíči.

V páteční části se hráči dozvěděli o Odkazu zakladatelů naší hry a o tom, že se kdosi snaží toto tajemství prolomit. Sledováním podezřelého bylo zjištěno, že stopa vede právě do Třebíče, kam se hráči druhý den ráno vypravili.
Po městě pak plněním nejrůznějších úkolů získávali jednotlivé stopy, které vedly ke třem klíčům od bedny, která skrývá zmíněný Odkaz zakladatelů. Hráči pluli po řece, slaňovali skály, řešili rébusy a šifry, podívali se do podzemí i vysoko nad zem. Kulisy historického města zapsaného na seznamu UNESCO nabídly také ryze moderní zážitky, ale třeba i návštěvu tajemných památek tak, jak se nezadařilo ještě nikomu předtím.Krátký sestřih dokumentačního videa

(průběh jednotlivých částí víkendové hry a celou verzi videa zobrazíte kliknutím zde)

(nejdetailnější popis včetně organizátorských postřehů hromadně zobrazíte zde)